header.png
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Maarten Salverda BL - A
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Joyce Heida BL - B
18:30 - 20:00 Jongens B1 Maarten Salverda WD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Sybout De Lange BL - A
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Joyce Heida BL - B
20:00 - 21:30 Jongens A1 Maarten Salverda BL - A
20:00 - 21:30 Trimhockey Joyce Heida WD - A
20:00 - 21:30 Veteranen A BL - B Verzorgen de training zelf.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Joyce Heida
Lucas de Vries
BL - A
19:00 - 21:00 Keepers 11tallen Trainingsgroep WD - A
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Joyce Heida
Jente Bijlsma
BL - B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens E8-1 WD - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Lotte Switijnk
Jolt Borsch
BL - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 WD - A
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Merle Jorritsma
Laurus Dijkstra
BL - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Lucas de Vries
Denise Tilstra
BL - A
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Jenna Burkels WD - B
17:00 - 18:30 Jongens D1 Hannamay Tjalsma WD - B
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Maarten Salverda BL - A
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Joyce Heida BL - B
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Jong Min Tamminga WD - A
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Sybout De Lange BL - B
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Maarten Salverda
Lucas de Vries
BL - A
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Jong Min Tamminga WD - A
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Jente Bijlsma
Joyce Heida
WD - B
20:00 - 22:00 Dames 1 Maarten Salverda WD - AB
20:00 - 22:00 Veteranen A Jong Min Tamminga WD - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 21:00 Keepers 11tallen Trainingsgroep WD - AB 1x in de 2 weken.
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep BL - C Blanca Hiemstra en Chenna Veldman
16:00 - 17:00 Funkey Meike Halbesma BL - D
16:00 - 17:00 Jongens E8-1 Andries Nieuwland
Sjoerd Nieuwland
WD - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Tineke Pars
Lotte Zijlstra
BL - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Denise Tilstra
Edine Outhuijse
WD - A
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Jenna Burkels
Merle Jorritsma
BL - B
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Vincent Steevensz
Jelte Overzet
WD - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Lucas de Vries
Laurus Dijkstra
WD - B
17:00 - 18:30 Jongens D1 Hannamay Tjalsma WD - A
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Joyce Heida BL - B
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Maarten Salverda BL - A
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Lucas de Vries
Jill Burkels
WD - B
18:30 - 20:00 Jongens A1 Joyce Heida BL - B
18:30 - 20:00 Jongens B1 Maarten Vlieger WD - A
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Maarten Salverda BL - A
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Jenna Burkels
Jente Bijlsma
WD - B
20:00 - 22:00 Dames 1 Maarten Salverda BL - A

Shop hier je HMHC kleding

Twitter

Hoofdsponsor






  

Vandaag jarig

Meike Hoekema
Nicoline de Liefde